Praktyczne kurtyny paskowe


Producenci kurtyn paskowych mają pełne ręce roboty. Szczególnie cenione są praktyczne i bardzo trwałe – kurtyny z pasów pcv. Robią je taśmowo i robią także na wymiar, według życzenia klienta.

Montaż ich jest bardzo łatwy, nieskomplikowany, co dodatkowo zwiększa popyt na kurtyny paskowe z pcv. Są modele klasyczne, typowe i są takie, które mają odpowiednie wzmocnienia. Przejazd wózków widłowych nie wpływa na ich trwałość. Poza tym specjalne mocowania umożliwiają rozsuwanie tychże kurtyn w miejscu, gdzie potrzeba w danym momencie. Kurtyny paskowe z PCV.

Fakt, że są one paskowe ułatwia cyrkulację powietrza. Magazyny, sklepy, hale produkcyjne, powierzchnie na zewnątrz budynków odgradzane kurtynami paskowymi są miejscami, gdzie kurtyny narażone są na ciągły kontakt z nieprzyjaznymi warunkami, czy to atmosferycznymi, czy mechanicznymi, a nawet chemicznymi

Można zamawiać różne kolory kurtyn paskowych, ale większość jest chętnych na całkiem przezroczyste, sprawiające wrażenie otwartej przestrzeni, mimo rozdzielenia pomieszczeń.

Polecane: Szklarz – lustra na wymiar.