Wymiana poszycia dachu.


Wymiana poszycia dachu to często rozwiązanie dużo lepsze niż jego ciągła naprawa. Stare dachówki, blacha czy inne poszycie po wielu latach użytkowania często nadaje się tylko do wyrzucenia. Membrana na dach. Czy taki remont wiąże się z dużymi kosztami? Niekoniecznie.

Poszycie dachu można wymienić na nowe, ale niedrogie. Idealnie sprawdzi się tu choćby blacha falista. Taka naprawa dachu nie jest droga, nie wymaga też zbyt wielu prac. Oczywiście do wykonania takiej naprawy lepiej wynająć fachowców, którzy doskonale wiedzą, jak taki remont wykonać poprawnie. Przy takiej naprawie wskazana też jest dobra hydroizolacja dachu, a także jego ocieplenie od wewnętrznej strony. Tu wystarczy wełna mineralna, można też zdecydować się na inne opcje.

Taki dach będzie spełniał swoją rolę przez kolejne wiele lat. Remont będzie rzecz jasna wiązać się z kosztami, jednak jego wykonanie przełoży się też na zyski. Dobrze wykonany i prawidłowo ocieplony dach to duże oszczędności związane z ogrzewaniem domu, izolacja dachu bowiem zagwarantuje dłuższe utrzymywanie ciepła w pomieszczeniach.

Polecane: dekarstwo i dachy Poznań.